Oferta dla szkół i przedszkoli

Jest 163 produktów.

OFERTA WSPÓŁPRACY
w zakresie organizacji zajęć dodatkowych w czasie świetlicowym na terenie szkoły/przedszkola


 Z myślą o rodzicach i dzieciach uczęszczających do państwa placówki, chcielibyśmy zaproponować ofertę współpracy w zakresie organizacji zajęć dodatkowych, które mamy
w ofercie na terenie państwa szkoły w czasie świetlicowym lub zaproszenia grup szkolnych/przedszkolnych na zajęcia kreatywne, spotkania okolicznościowe do KleKle.

Umożliwi to uczestnictwo dzieci
w dodatkowych zajęciach edukacyjnych na terenie szkoły, a rodzicom zaoszczędzi czas i środki na dowożeniu ich do różnych miejsc na kreatywne zajęcia edukacyjne.

W naszej ofercie znajdą państwo następujące zajęcia dla dzieci:

KleKle English Creative- zajęcia kreatywne odbywające się w całości
w j. angielskim, które mają formę warsztatów, gier i zabaw ruchowych i są uzupełnieniem lekcji szkolnych. Dzieci przez cały czas są aktywnie stymulowane do używania języka poprzez gry i zabawy po angielsku, czytanie literatury angielskiej przy slajdowisku, zajęcia plastyczne po angielsku, aktywności ruchowe, kulinarne itp. Zajęcia są świetną formą kreatywnego oswajania z j. obcym, utrwalania poznanego słownictwa z użyciem nowoczesnych materiałów stymulujących kreatywność i wyobraźnię dzieci. Zajęcia organizowane są dla różnych przedziałów wiekowych.

Szachy dla dzieci-  rozwijają m.in.: zdolność koncentracji, cierpliwość, fair play, umiejętność logicznego myślenia, pamięć, umiejętność samodzielnego podejmowania decyzji. Prowadzone są przez profesjonalnego szachistę i nauczyciela doświadczonego w pracy z dziećmi.


Zajęcia taneczne
- rozwijają koordynację, poczucie rytmu, prawidłową postawę i wrażliwość na muzykę i sztukę. W ofercie posiadamy zajęcia „Moje baletki”- taniec z elementami baletu czy „Zumba kids”- taniec z elementami fitness.


Joga Kids
- na świecie zajęcia z jogi coraz częściej stają się nieodzownym elementem zajęć w szkole ze względu na wzmaganie koncentracji u dzieci, korektę wad postawy, wyciszenie się i relaks dla dzieci, które obecnie poddawane są zbyt wielu bodźcom. Joga znakomicie wpływa na wzmocnienie wiary w siebie, rozciąga i relaksuje. W KleKle prowadzona przez profesjonalnego Jogina z Indii.


Warsztaty literacko- twórcze
- na podstawie najlepszej światowej literatury dziecięcej proponujemy zajęcia literackie przy slajdowisku w połączeniu z aktywnościami twórczymi. Na zajęciach czytamy i analizujemy wybrane fragmenty wartościowej literatury dla dzieci i angażujemy dzieci w twórcze aktywności z nią związane, np. szycie pacynek, zakładek do książek, kreatywne pisanie itp. Mogą to być np. warsztaty detektywistyczne połączone z poszukiwaniem skarbu czy magiczne, np. analiza „Magicznego Drzewa”, a po nim prawdziwy pokaz magika. Zajęcia stymulują rozwój zamiłowania do czytania, analizy tekstu pisanego, kreatywnego pisania, rozwijają kreatywne myślenie i wyobraźnię, wspomagają naukę czytania i rozumienia tekstu.

Plastyczne ABC- twórcze zajęcia artystyczne z wykorzystaniem różnorodnych technik malarskich i plastycznych stymulujące rozwój wyobraźni, zdolności manualnych i artystycznych, np. zajęcia decoupage czy z rysunku prowadzone przez artystkę plastyczkę.

 

Wszystkie oferowane przez KleKle zajęcia prowadzone są przez profesjonalnych prowadzących specjalizujących się w swojej dziedzinie. Organizujemy zajęcia w małych grupach 8-10 dzieci, co znacząco wpływa na wysoką jakość naszych zajęć. 

Jeżeli zdecydują sią państwo na współpracę, wszystkie z wymienionych warsztatów możemy zorganizować w wybrane przez państwa dni na terenie państwa placówki w wybranym przez państwa czasie. Organizujemy również zajęcia dla grup zamkniętych oraz spotkania okolicznościowe na terenie naszej placówki, co stanowić może ciekawe urozmaicenie zajęć klasowych/przedszkolnych.

Z przyjemnością umówimy się też na spotkanie przedstawiające naszą ofertę.  Cena poszczególnych zajęć to ok  12-15zł za godzinę/ dziecko w zależności od wybranych  warsztatów.

 

Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony www.klekle.com.pl lub na profilu na FB
www. facebook.com/kleklekids, gdzie znajdą państwo relacje zdjęciowe z naszych zajęć oraz ich szczegółowy opis.  Zapraszamy również do organizacji spotkania np. literackiego, warsztatów szycia czy spotkania mikołajkowego na terenie naszej kluboksięgarnii KleKle Kids, która znajduje się w CH Panorama na II piętrze przy ul Górczyńskiej 23 w Gorzowie Wlkp.

Poniżej znajdą też państwo profesjonalne produkty amerykańskiej firmy Melissa&Doug, które znakomicie sprawdzają się zarówno w edukacji przedszkolnej jak i wczesnoszkolnej. Wspomagają koordynację ręka-oko, naukę alfabetu, języka angielskiego, rozwijają zdolności manulne. Oferta produktowa jest przedstawiana indywidualnie. Możemy również zorganizować zorganizować prezentację produktów edukacyjnych na terenie państwa placówki.

W sprawie oferty zajęć edukacyjnych lub oferty produktowej, prosimy o kontakt na info@klekle.com.pl lub tel. 601731 252

Więcej

Produkty na stronie

Produkty na stronie

Projektowanie i tworzenie stron internetowych, strony www projektowanie i tworzenie stron internetowych - piotermen.com