Story Cubes Powiększ do pełnego rozmiaru

Story Cubes

Story Cubes to dziewięć ładnie wykonanych, sześciennych kostek, z których każda zawiera na ściankach odmienny zestaw ilustracji. Rzuć wszystkimi dziewięcioma kostkami.

Rozpocznij swoje opowiadanie od Dawno, dawno temu lub jeśli wolisz Pewnego razu.
Następnie opowiedz historię w oparciu o dziewięć obrazów, które wypadły na kostkach. 

Rewelacyjny pomysł na prezent!

 

Więcej szczegółów

210

40 dostępnych

39,00 zł

39,00 zł za szt

Zacznij od dowolnego z nich, najlepiej od tego, który jako pierwszy przykuł twoją uwagę. Nie ma złych odpowiedzi, jedyne co cię ogranicza, to twoja własna wyobraźnia!

Obudź ją w sobie i daj się jej ponieść, a fantastyczne opowieści same zrodzą się w twojej głowie! Atuty: Produkt edukacyjny, pobudzający wyobraźnię i zdolność kreowania spójnej wypowiedzi, Niska cena przy jednocześnie atrakcyjnej zawartości, Świetnie sprawdza się jako prezent, Kompaktowe wykonanie ułatwiające zabranie jej ze sobą. Zawartość pudełka: 9 kości, instrukcja.

Atuty: Produkt edukacyjny, pobudzający wyobraźnię i zdolność kreowania spójnej wypowiedzi.
Niska cena przy jednocześnie atrakcyjnej zawartości.

Świetnie sprawdza się jako prezent!

Kompaktowe wykonanie ułatwiające zabranie jej ze sobą.

Zawartość pudełka: 9 kości, instrukcja.
Gra przeznaczona: od 1 gracza, w wieku od 5-6 lat.

Zacznij od dowolnego z nich, najlepiej od tego, który jako pierwszy przykuł twoją uwagę.
Nie ma złych odpowiedzi, jedyne co cię ogranicza, to twoja własna wyobraźnia. Obudź ją w sobie i daj się jej ponieść, a fantastyczne opowieści same zrodzą się w twojej głowie!

Story Cubes stworzył Rory O'Connor z Irlandii, trener kreatywności i twórczego rozwiązywania problemów. Ta niewielka gra szybko okazała się nieocenioną pomocą dla nauczycieli, trenerów, terapeutów, jak również znakomitą, ćwiczącą kreatywność i wyobraźnię grą dla całej rodziny lub grona przyjaciół.

Niepozorny zestaw Story Cubes gwarantuje wiele godzin rozrywki praktycznie każdej grupie wiekowej. Zaimponuj znajomym swoją opowieścią, pozwól ponieść się fantazji przyjaciołom, daj się zaskoczyć własnemu dziecku. Szybko przekonasz się że Story Cubes to pasjonująca rozrywka, do której chętnie i regularnie będziecie powracaćZawartość pudełka: 9 kości, instrukcja.
Gra przeznaczona: od 1 gracza, w wieku od 5-6 lat.

Inne produkty w tej samej kategorii: ( 30 szt. )

Projektowanie i tworzenie stron internetowych, strony www projektowanie i tworzenie stron internetowych - piotermen.com